WC kabinky a sanitární příčky

WC kabinky a sanitární příčky

Základní údaje

Od firmy CLIPS dovážíme rovněž WC kabiny a šatní skříňky z vrstvených laminátových desek.

V sortimentu je několik typů těchto kabinek včetně provedení bez nožiček a skříněk s různým způsobem dělení.

Technický popis

WC kabiny jsou vyráběny z laminátových desek TRESPA tl. 10 nebo 13 mm. Jedná se o materiál, který je odolný trvalému namáhání vlhkostí nebo přímo vodou při eventuálním mytí, proto jsou vhodné i jako sprchové nebo převlékací kabinky. Běžně se výplně dodávají z desek v barvách - bílá, šedá, žlutá, světle modrá a červená, na přání zákazníka je však možno vybrat několik dalších cca 15 odstínů ze vzorníku. V případech, kde lze namáhaní vlhkostí předem vyloučit, je možno použít rovněž o cca 10 - 15% levnějších stěn z dřevotřískových desek tl. 18 mm potažených melaminem.

Kabiny jsou opatřeny standardně plastovými výškově nastavitelnými nožičkami (výška 105 - 145 mm) barva šedá RAL 7038. Rovněž zámky dveří, závěsy, al. výztuhy apod. jsou provedeny standardně v barvě RAL 7038. V sortimentu výrobce jsou rovněž tzv. "footless" kabiny, které mohou být instalovány v určitých sestavách i bez podpěrných nožiček, což umožňuje snadnější úklid.

Šatní skříňky jsou vyráběny rovněž z laminátových TRESPA desek. Jsou dodávány v různých výškách a typech dělení. Základní barevné provedení je stejné jako u WC kabin.